Świąteczne Prezenty Herbata

Świąteczny prezent w postaci herbaty może być bardzo osobisty. Możesz wybrać herbatę marki, która jest osobiście znana Twojemu odbiorcy. Dostępnych jest kilka popularnych marek, w tym Adagio i Yunnan Sourcing. Niektóre firmy oferują nawet spersonalizowane pudełka na prezenty. Dobrym tego przykładem jest Harney & Son.

Pozyskiwanie Yunnana
Yunnan to wyjątkowe miejsce do uprawy herbaty. Herbata z tego regionu znana jest z bogatego i gęstego smaku. Większość herbaty produkowanej w tym regionie pochodzi z rodzimej odmiany Assamica. Ten rodzaj herbaty można znaleźć w wielu ogrodach i dzikich lasach. Te rośliny mogą urosnąć do pełnych rozmiarów.

Fortnum i mason
Fortnum & Mason to luksusowa brytyjska marka, która dostarcza najbardziej ekskluzywne towary i usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Ich ekskluzywne produkty są dostępne zarówno online, jak i w sklepie i obejmują dekadenckie upominki dla smakoszy, rzadkie mieszanki herbat, kuszące czekoladki i piękne dekoracje.

Harney i syn
Dla tych, którzy kochają herbatę, zestaw upominkowy Harney & Son’s Holiday Tea to idealny prezent. Mieszanka świąteczna zawiera różnorodne czarne herbaty doprawione cynamonem, migdałami, goździkami i cytrusami. Zapewnia przytulną filiżankę herbaty w mroźny zimowy poranek. Jest również koszerny i można się nim cieszyć przez cały rok.

Pancerny
Jeśli szukasz prezentu dla miłośnika herbaty, rozważ koszyk na prezenty od Panzer’s. Te delikatesy i sklep spożywczy w Londynie stworzyły idealne opakowanie na świąteczną herbatę. Kosz Connoisseur zawiera szereg przysmaków, w tym wędzonego łososia, kawior, ser rzemieślniczy i słodkie przysmaki. W koszu znajduje się również butelka porto.

Rozwijaj się rolnicy
Jeśli szukasz prezentu, który sprawi, że poczujesz się dobrze, to herbata prezentowa Thrive Farmers może być idealnym rozwiązaniem. Ta firma ma wyjątkowe podejście do kawy i otwarcie mówi o swoich wartościach i motywacjach. Nieczęsto słyszy się o indywidualnym rolniku, który produkuje twoją filiżankę herbaty. Thrive zdejmuje ten płaszcz i buduje osobistą relację ze swoimi klientami.

Firma
Firma Te ma duży wybór herbat. Herbaty posiadają certyfikaty ekologiczne i są uprawiane przez wyspecjalizowanych producentów. Firma współpracuje bezpośrednio z hodowcami, aby zapewnić godziwe wynagrodzenie i herbatę wysokiej jakości. Mają też do wyboru kilka różnych smaków herbaty, w tym wanilię earl grey, rumianek cytrusowy i zieloną herbatę brzoskwiniową.

Oferta znajduje się tutaj: https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *